top of page
 • Hangi Malzemelerden Üretiliyor?
  Tüm sticker ürünlerimiz yüksek kaliteli malzemelerden üretilir. Baskı stickerlarımız dayanıklı parlak fotoğraf kağıdından üretilirken, folyo stickerlarımız vinil materyal kullanılarak üretilir. MacBook stickerlarımız da MacBook cihazlarınıza zarar vermeden kullanabileceğiniz vinil metaryelden üretilen özel tasarım ürünlerdir.
 • Özel Tasarım İsteklerini Karşılıyor musunuz?
  Evet, özel tasarım isteklerinizi memnuniyetle karşılıyoruz! İstediğiniz renk, desen veya boyutta bir sticker için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ekibimiz sizinle en uygun çözümü bulmak için yardımcı olacaktır.
 • Stickerlar Kolayca Çıkarılabilir mi?
  Evet, stickerlarımız genellikle kolayca çıkarılabilir. Ancak, çıkarılabilirlik üründen ürüne farklılık gösterebilir. MacBook stickerlarımız, MacBook cihazınıza zarar vermeden çıkarılabilir.Araba stickerlarımız boyaya zarar vermeden çıkarılabilir ancak çok uzun süreli kullanımlarda güneşin etkisi ile boyada ton farklılığı oluşabilir.
 • Kargo Süreleri Ne Kadar Sürer?
  Siparişler genellikle 1 ile 3 iş günü içinde hazırlanır ve kargoya verilir. Teslimat süreleri kargo şirketinin hizmetine ve teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.
 • İade veya Değişim Nasıl Yapılır?
  Memnun kalmadığınız bir ürünü iade veya değişim için Destek üzerinden müşteri hizmetleri ekibimize bildirebilirsiniz. İade veya değişim süreci hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen iade ve değişim politikalarımızı inceleyin.
 • Güvenli Ödeme Yöntemleri Nelerdir?
  Kredi kartları, banka havalesi gibi güvenli ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz. Ödemelerinizin güvenliği bizim için en önemli önceliklerden biridir.
 • Siparişim Kargoya Ne Zaman Teslim Edilecek?
  Siparişleriniz özel kesim olarak hazırlandığından en erken 1 en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.
bottom of page